fbpx Турбіни | SubaruHouse

Турбіни

info

Russian warship go fuck yourself

Шановні клієнти!

У зв'язку зі збройною агресією РФ проти України, більшість нашої команди приєдналася до захисту нашої країни. З важким серцем повідомляємо, що наш СТО сервіс SubaruHouse тимчасово призупиняє свою роботу.

Дякуємо за розуміння та підтримку. Сподіваємось на швидке відновлення миру та повернення до роботи.

З повагою,
Команда SubaruHouse

Услуга Впорядкування за спаданням Время Сложность
Відновлення різьбових отворів 1 година
Видалення каталізатора 2 години
Діагностика та чищення інтеркулера 1 година 30 хвилин
Демонтаж/монтаж турбокомпресора 4 години
Заміна прокладання турбіни 1 година 30 хвилин
Чищення та відновлення клапанів ЄДР та КВКГ 4 години

Турбіна Subaru – це складна система, і як у будь-якої системи можливі несправності і принцип її роботи заснований на використанні вихлопних газів.

Основними причинами поломок турбіни є: низька якість або забруднення олії, недостатнє змащування турбіни олією, і головна – граничні режими експлуатації. Визначити несправність у роботі турбіни можна за сторонніми шумами, підвищеною витратою масла або зниженням тяги, у таких випадках слід звернутися на перевірку.
Будь-яка діагностика та подальший ремонт (при необхідності) турбіни дизельного (або бензинового) двигуна неможлива без професійного обладнання та необхідного досвіду та знань майстра, адже тільки завдяки цьому можна точно виявити несправності турбіни та у найкоротші терміни перейти до усунення несправностей
Якщо Ви, в процесі експлуатації автомобіля, почали помічати найменші ознаки несправності (наприклад наявність чадного масла), радимо звернутися до нашого автосервісу Subaru House для проведення якісної, швидкої та недорогої діагностики турбокомплексу.
Фахівці автосервісу Subaru House у Києві не тільки проведуть перевірку турбіни, але й проконсультують Вас щодо максимально ефективного ремонту та подальшої експлуатації системи.