fbpx Про нас | SubaruHouse

Про нас

info

Russian warship go fuck yourself

Шановні клієнти!

У зв'язку зі збройною агресією РФ проти України, більшість нашої команди приєдналася до захисту нашої країни. З важким серцем повідомляємо, що наш СТО сервіс SubaruHouse тимчасово призупиняє свою роботу.

Дякуємо за розуміння та підтримку. Сподіваємось на швидке відновлення миру та повернення до роботи.

З повагою,
Команда SubaruHouse

Subaru House - незалежний сервіс Subaru у Києві.

Весь спектр робіт з обслуговування Вашого авто від стандартного до капремонту силових агрегатів, автоматичних та механічних КПП та інших робіт із гарантією.

Що Вам потрібно знати про нас:

 • Ми не обслуговуємо автомобілі Subaru з встановленим газовим обладнанням. Це принципова позиція автосервісу Subaru House Київ і ми від неї не відступаємося!
 • Гарантія 12 місяців. Ми даємо гарантію на наші запчастини та ремонт автомобілів Subaru терміном до 12 місяців або 20 000 км пробігу. Перевірте, чи такі умови готовий запропонувати далеко не кожен техцентр.
 • Ви точно знаєте, за що ви платите. Ремонт автомобіля в автосервісі Subaru House Київ – це відсутність неузгоджених з Вами дій. При оформленні замовлення у вас буде точна інформація про необхідні запчастини, роботи, терміни і вартість послуг.
 • Доброзичливе ставлення. Всі співробітники нашого автосервісу ввічливі та привітні. Якщо вам відверто нагрублять, можете звернутися до посібника за компенсацією. Ми цінуємо свою репутацію.
 • Ми створюємо свої гарантійні книжки Вашому авто. Ми щиро хочемо зберегти всю історію обслуговування Вашого автомобіля Subaru для Вас. Тому крім замовлення-наряду при першому відвідуванні Ми створюємо книгу автомобіля, в якій буде відображено і документально підтверджено всю історію обслуговування у нас в автосервісі.
 • Рівень обслуговування. У нашому автосервісі судячи з задоволених відгуків клієнтів, він не нижче, ніж у дилерських центрах, але за більш демократичними цінами.
 • Ремонт без затримок. Ми суворо дотримуємося термінів робіт. Ми дуже цінуємо Ваш час. Якщо ви не отримали автомобіль у визначений час – Subaru House виплатить компенсацію у розмірі 50 грн. за кожну годину затримки (у разі терміну, встановленого у годиннику).
 • Автосервіс, що не розводить. Доведено роками та сотнями відгуків – команда Subaru House не запропонує Вам відремонтувати або замінити те, що не потрібно. Ми чесно розповімо, що потрібно зробити дуже терміново, що терміново, а з чим можна почекати. Більше того, майстри дохідливо дадуть відповідь на ВСІ Ваші питання, пов'язані з обслуговуванням Вашого автомобіля Subaru.
 • Безпека. Всі машини клієнтів, які в ремонті або обслуговуванні, знаходяться під пильним наглядом цілодобового відеоспостереження або на стоянці біля автосервісу.
 • Максимальна ймовірність відсутності повторних звернень. Якщо ви вибрали автосервіс Subaru House, значить, поїдете від нас на повністю справному автомобілі. Ми маємо спеціалізоване обладнання та професійні руки та досвід, завдяки яким здійснюємо високоякісну діагностику та ремонт автомобілів при першому ж зверненні. Ми зробимо все від нас залежне щоб Ви прибули до нас тільки коли настане термін наступного технічного обслуговування.
 • Асортимент запчастин та витратних матеріалів. У нашому розпорядженні доступ до величезного вибору комплектуючих - оригінальних або якісних аналогів - від різних виробників. Якщо на складі щось відсутнє, ми самі знайдемо і замовимо необхідні матеріали. Це означає, що Вам не доведеться займатися пошуком запчастин, а ми проведемо ремонт автомобіля в найкоротший термін. З гарантованою високою якістю.
 • Ми нічого не ховаємо та відкриті для клієнтів. Бажаєте особисто впевнитись у несправностях Вашого авто? За бажання Ви можете пройти в ремонтну зону та переконатися у виявлених поломках. Ми Вам все покажемо і зрозуміло розповімо.
 • Ви завжди на зв'язку з вашим авто. Ви можете стежити за ходом ремонту Вашої машини звідусіль, де є інтернет. В автосервісі Subaru House встановлені відеокамери, що транслюють зображення в режимі он-лайн. Цілодобово.
 • Ваше очікування із комфортом. Для всіх клієнтів: свіжозварена кава та чай, смачні десерти, супутникове телебачення та безкоштовний Wi-Fi. Вони допоможуть скрасити час очікування.
наш бокс
наш бокс
наш бокс
наш бокс

Технічне обслуговування Subaru

Головну конкурентну перевагу становить кадровий склад автотехцентру Subaru House у Києві. Наші фахівці мають великий професійний досвід та високу кваліфікацію саме з ремонту Subaru. Все це забезпечує чудовий результат ремонту та обслуговування автомобілів Subaru. Однією з основних конкурентних переваг автотехцентру Subaru House є оперативність виконання всіх видів відновлювальних робіт. Налагоджені канали постачання запчастин дозволяють оперативно доставляти потрібні матеріали та запасні частини Subaru, що значно скорочує час простою Вашого автомобіля.

Якісні ремонтні роботи

Subaru House в Києві виконує широкий спектр ремонтно-відновлювальних робіт, для яких використовуються тільки якісні автозапчастини Subaru. Ми гарантуємо, що ремонтно-відновлювальні роботи будуть виконані на найвищому рівні. Рівень технічного оснащення СТО Subaru House дозволяє виконувати всі види робіт із відновлення Вашого автомобіля Subaru. Ми використовуємо ексклюзивне діагностичне обладнання Subaru, яке дозволяє контролювати якість виконання робіт на всіх етапах. Інструменти та професійні руки механіків, що використовуються для ремонту Subaru, відповідають усім необхідним вимогам і дозволяють виконувати найскладніші роботи.

Комплексні послуги при обслуговуванні та ремонті Subaru

Автотехцентр Subaru House пропонує Вам професійний сервіс, а також послуги з діагностики, ремонту та технічного обслуговування Вашого автомобіля Subaru. На всі роботи в автотехцентрі Subaru House роботи поширюється гарантія. Обслуговування Subaru здійснюється відповідно до інструкцій заводу-виробника. В автотехцентрі Subaru House ремонтні роботи починаються з комплексної та досконалої діагностики Вашого автомобіля Subaru. Повна перевірка механізмів та агрегатів Вашого авто дозволить дати точне визначення дефектів та поломок. Технічний контроль за автомобілями в автотехцентрі Subaru House здійснюється лише з використанням високотехнологічного обладнання та інструменту.

наш бокс
наш бокс
наш бокс
наш бокс

Тільки якісна робота

Ремонтні роботи – це обслуговування гальм, передньої та задньої підвіски, усунення поломок двигуна, автоматичної та механічної коробок передач, комп'ютерна діагностика та багато іншого. Subaru House здійснює технічний огляд та якісне обслуговування будь-яких моделей автомобілів марки Subaru. На ремонтні та інші роботи в нашій компанії надається гарантія та видається замовлення наряд.

Обслуговування

Грамотна діагностика гарантує проведення якісних ремонтних робіт. Майстри та консультанти нашого автотехцентру Subaru House у Києві знають все про Ваш автомобіль Subaru, тому усунення поломок автомобілів не викликає у нас жодних складнощів.

Subaru House - професійний автосервіс по ремонту автомобілів Subaru.

Ми  забезпечуємо  високий рівень сервісу, помірні ціни та чесний правильний підхід

Сотні вдячних клієнтів, тисячі обслужених автомобілів та багаторічний досвід колективу Subaru House дозволяють нам впевнено заявити - Ми можемо вирішити Ваші проблеми з Авто з першого разу! Розписувати довго про Нас не бачимо сенсу – приїжджайте, дзвоніть за вказаними номерами та переконайтесь у правдивості слів та правильності вибору!
Ми будемо раді допомогти Вам!

наш бокс
наш бокс
наш бокс
наш бокс