fbpx Гальмівна система | SubaruHouse

Гальмівна система

info

Russian warship go fuck yourself

Шановні клієнти!

У зв'язку зі збройною агресією РФ проти України, більшість нашої команди приєдналася до захисту нашої країни. З важким серцем повідомляємо, що наш СТО сервіс SubaruHouse тимчасово призупиняє свою роботу.

Дякуємо за розуміння та підтримку. Сподіваємось на швидке відновлення миру та повернення до роботи.

З повагою,
Команда SubaruHouse

Услуга Впорядкування за спаданням Время Сложность
Діагностика гальмівної системи 20 хвилин
Заміна гальмівної рідини 30 хвилин
Заміна гальмівного циліндра 1 година
Заміна гальмівного шлангу 30 хвилин
Заміна задніх гальмівних колодок барабанного типу 2 години
Заміна передніх гальмівних колодок із заміною мастила у напрямних супортів 1 година
Заміна троса ручного гальма 40 хвилин
Ремонт гальмівного супорта 3 години

Пересуваючись автомобілем у великому, густонаселеному місті з великою кількістю автомобілів - дуже важливо, щоб гальмівна система автомобіля працювала ідеально. Витративши незначну суму на діагностику гальмівної системи, ви будете впевнені, що в екстреному випадку, коли гальма у вашому автомобілі будуть особливо потрібні - вони не підведуть.
Як сама процедура діагностики, так і необхідний ремонт гальмівної системи потребує особливої уваги та необхідних знань з боку майстра, а також якісного обладнання з боку автосервісу, адже нормальне функціонування цього механізму є критично важливим для уникнення аварійних ситуацій на дорогах.
Автосервіс Subaru House в Києві здійснює якісний ремонт гальмівної системи, оскільки наші фахівці мають необхідний досвід і знання, готові провести всебічну діагностику вашого автомобіля Subaru з подальшим технічним обслуговуванням, якщо в ході перевірки буде знайдено будь-яку неполадку.
Якщо ви помітили найменші порушення в роботі гальмівних колодок або інших комплектуючих, то негайно зверніться до автосервісу Subaru House, як мінімум для того, щоб провести діагностику.