fbpx Система охолодження | SubaruHouse

Система охолодження

info

Russian warship go fuck yourself

Шановні клієнти!

У зв'язку зі збройною агресією РФ проти України, більшість нашої команди приєдналася до захисту нашої країни. З важким серцем повідомляємо, що наш СТО сервіс SubaruHouse тимчасово призупиняє свою роботу.

Дякуємо за розуміння та підтримку. Сподіваємось на швидке відновлення миру та повернення до роботи.

З повагою,
Команда SubaruHouse

Услуга Впорядкування за спаданням Время Сложность
Заміна вентилятора системи охолодження 1 година
Заміна водяного насосу 2 години
Заміна охолоджувальної рідини 30 хвилин
Заміна охолоджуючої рідини з промиванням 3 години
Заміна патрубків охолодження 30 хвилин
Заміна розширювального бачка 40 хвилин
Заміна термостату 1 година
Зняття/установка радіатора охолодження 1 година
Опресування системи охолодження 30 хвилин

Процедура діагностики системи охолодження автомобільного двигуна Subaru, здається, на перший погляд, досить простою процедурою, проте насправді для її проведення потрібні хороші знання та досвід, оскільки системи охолодження сучасних авто нерідко є досить складними та заплутаними.

Регулярна профілактична діагностика, що проводиться у плановому порядку або після зазначеного заводом-виробником пробігу, дозволить виявити несправність системи охолодження на ранньому етапі та скоротити витрати автовласника з ремонту та обслуговування. Як правило, цей захід прив'язують до початку літнього, зимового сезону.

Мастери автотехцентру Subaru House у Києві рекомендують своєчасно звертатися для проведення діагностики та необхідного ремонту тільки до спеціалізованого автосервісу Subaru, адже наш досвід та знання дозволяють нам швидко та якісно виконати будь-який вид робіт, щоб Ваш автомобіль залишив наш техцентр Subaru House у Києві в справності.