fbpx Діагностика | SubaruHouse

Діагностика

info

Russian warship go fuck yourself

Шановні клієнти!

У зв'язку зі збройною агресією РФ проти України, більшість нашої команди приєдналася до захисту нашої країни. З важким серцем повідомляємо, що наш СТО сервіс SubaruHouse тимчасово призупиняє свою роботу.

Дякуємо за розуміння та підтримку. Сподіваємось на швидке відновлення миру та повернення до роботи.

З повагою,
Команда SubaruHouse

Услуга Впорядкування за спаданням Время Сложность
Інструментальна діагностика ДВЗ - замір компресії, огляд бароскопом 1 година
Діагностика паливної системи 40 хвилин
Зчитування помилок 20 хвилин
Комп'ютерна діагностика двигуна мотортестером 20 хвилин

Діагностика автомобіля на автотехцентрі Subaru House - це перевірка електронної системи Вашого автомобіля Subaru на наявність наявних помилок, проблем і несправностей. Діагностика дозволяє оцінити стан вузлів, деталей та блоків керування автомобілем, а також дати оцінку його технічного стану.
Діагностика кожної системи автомобіля індивідуальна, як і людина. За її результатами та виявленими помилками можна судити про технічний стан і дати пропозиції щодо ремонту можливих несправностей або заміни будь-яких агрегатів та вузлів.
Регулярна планова діагностика автомобіля, тобто. елементарна профілактика, що дозволяє попередити можливі несправності, які можуть виникнути надалі
Вкрай важливо хоча б раз на рік звертатися до автосервісу Subaru House у Києві для проведення комп'ютерної діагностики автомобіля. При цьому відвідуванні будуть виявлені несправні датчики, зчитані помилки (якщо вони є) та перевірено роботу двигуна.